Galatasaraylıların buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaraylıların buluşma noktası

CeheNNeM Buz TuTaNa KaDaR Galatasaray''LıYıZ.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İste Bende GeLdim

4 posters
YazarMesaj
DiLara

DiLara

İste Bende GeLdim Empty
MesajKonu: İste Bende GeLdim   İste Bende GeLdim Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:05 pm

[b]SeLam arkadaşlar forumunuza bugün bir dost forumun linklerinde rastladım ve neden bilmiyorum bayağıda bir ilgimi çekti.. Gün içinde çeşitli saatlerde siz farkında olmasanızda ziyaretçi oldum. Forumu online olduktan sonra incelemedim ama ziyaretçi durumunda bayağı bi gezmişliğim oldu. Diğer forumlardan dolayı bu standartlardaki forumu kullanmayı çok iyi biliyorum, hazırlayan arkadaşların emeğine sağlık fakat bu durumda forum kurallarınıda okumama gerek yok diye düşünüyorum onlarıda harfi harfine zamanında yerine getirmiş biriyim. Bu dünyaya yabancı olmadığım için aslında yeni sayılmam yeniyim diye benden yana sıkıntınız olmasın. Bu konuda tecrübeliyim Foruma katkısı bulunan herkesin emeğine ve yüreğine sağlık..

Müsadenizle bu saatten itibaren uygun görürseniz bende aranıza katılmak isterim.
ultrAslan

ultrAslan

İste Bende GeLdim Empty
MesajKonu: Geri: İste Bende GeLdim   İste Bende GeLdim Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:59 pm

saoL cnm hoşgeldin aramıza Very Happy
http://serkan-calik-fan.yetkinforum.com/
lion_merwe

lion_merwe

İste Bende GeLdim Empty
MesajKonu: Geri: İste Bende GeLdim   İste Bende GeLdim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:48 pm

hoşgeldin cnm katılırsan memnun oluruz Smile sendende paylaşımlar beklioruz cnm Wink
calikgizem

calikgizem

İste Bende GeLdim Empty
MesajKonu: Geri: İste Bende GeLdim   İste Bende GeLdim Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 12:26 pm

saol h.g

İste Bende GeLdim
1 sayfadaki 1 sayfası