Galatasaraylıların buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaraylıların buluşma noktası

CeheNNeM Buz TuTaNa KaDaR Galatasaray''LıYıZ.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz?

2 posters

Çok Başarılı Buluyorum
arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_lcap0%arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Başarılı Buluyorum
arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_lcap100%arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_rcap
 100% [ 3 ]
Daha Verimli Olabilirdi
arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_lcap0%arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Son Derece Kötü Geçtiğini Düşünüyorum
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? Empty
MesajKonu: arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz?   arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:55 pm

bence gayet başarılı ama dahada iyi olabilir Laughing
http://ultraslan-1905.yetkinforum.com
shabaninonda

arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? Empty
MesajKonu: ....................   arkadaşlar takip edebildiğiniz kadar hazırlık kanpını nasıl buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:02 am

bence başarılı çünkü hazırlık maçlarında amaç galibiyet deilde takımın nası verim alacağı oyun kurgusu uyum gibi öğelerin oturmasını sağlamak .yoqsa galatasaray gibi büyük bir takım 3.lig takımlarıyla berabere kalcak Very Happy .ben takımımıza güveniyorum ve daha başarılı olacağımıza inanıyorum.2000 ruhunu yakalıcaz(biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu (uefa 2000) lol!
http://gsaray.yetkinforum.com/index.htm

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-